≡ Menu

Profesionálně vedené účetnictví
je základem každého podnikání

O nás

Podporujeme začínající podnikatele  - firmám v 1. roce podnikání poskytujeme slevu 20%

Slevy poskytujeme i sportovním klubům, spolkům a jiným neziskovým organizacím

Úspěch není náhoda, a proto nepodceňujte žádnou oblast ve svém podnikání. Stejně jako my nejsme odborníci na prodej knih nebo třeba výrobu automobilových součástek, tak vy možná nejste dokonale zběhlí ve vedení účetnictví. Není divu, vždyť účetnictví je složitý obor, který neustále zaznamenává změny a pro podnikatele, malé i velké firmy je jejich sledování časově i psychicky náročné a především neefektivní. Z toho důvodu je ideálním řešením nechat si účetnictví vést odborníkem nebo využívat služeb daňového poradenství.

Naše společnost se věnuje vedení účetnictví již řadu let. V našich řadách pracují pouze zkušení odborníci z oblasti účetnictví, daní, financí a daňového práva, díky čemuž můžeme svým klientům garantovat, že jejich účetnictví je ve správných rukou. Sídlo společnosti máme v Praze, ale vedení účetnictví poskytujeme externě po celé České republice. Naši klienti jsou vždy průběžně informování o lhůtách a termínech pro odvodové povinnosti, o stavu pohledávek a závazků, majetku a výsledcích hospodaření své firmy.

 

Jsme profesionálové s přátelským přístupem

I když bereme svou práci naprosto vážně a jsme profesionálové každým coulem, zároveň se snažíme o zachování přátelského přístupu. Svým klientům zaručujeme individuální přístup, k řešení účetních, daňových a finančních záležitostí přistupuje zcela komplexně a vždy pro své klienty hledáme optimální řešení na míru jejich potřebám. Naši klienti se na nás mohou obrátit s jakýmkoliv požadavkem, problémem či otázkou týkající se vedení účetnictví a daní. Jakmile uzavřeme s klientem spolupráci, jsme mu k dispozici vždy podle jeho aktuálních potřeb.

Nestojíme moc peněz

Pokud chcete znát cenu, neptejte se, jaká je cena vedení účetnictví, ale co vše výslednou cenu tvoří. Výsledná cena je ovlivněna návaznými službami jako přiznání k daním, organizační a ekonomické poradenství, příprava výkazů pro banky a podobně. Zohledňuje i stupeň kooperace klienta nebo automatizace zpracování dokladů. Svou roli při tvorbě ceny hraje také to, jestli je firma plátcem DPH či požaduje zpracování mezd. Jestliže chcete znát konkrétní cenu vedení účetnictví, nebojte se nás nezávazně kontaktovat. Konečnou cenu stanovíme individuálně na základě vstupního jednání a zjištění vašich skutečných potřeb. Zde jsou příklady cenové kalkulace.

Podporujeme začínající podnikatele  - firmám v 1. roce podnikání poskytujeme slevu 20%

Slevy poskytujeme i sportovním klubům, spolkům a jiným neziskovým organizacím

 

 

Pole označená * jsou povinná.

map

KONTAKTUJTE NÁS

Alfa tax consulting s.r.o.
Varšavská 36
120 00 Praha 2-Vinohrady

info@alfataxconsulting.cz

+420 603 946 786