≡ Menu

Profesionálně vedené účetnictví
je základem každého podnikání

Úvodní strana » Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Jste podnikatel nebo vedete neziskovou organizaci? Nechte si od nás navrhnout nejefektivnější způsob vedení účetnictví. Vynikáme svou flexibilitou a jsme schopni nastavit optimální podmínky spolupráce ke spokojenosti jednotlivce, malé i velké firmy či organizace. Věnujte se na plno svému podnikání, o vedení účetnictví a daňovou evidenci se kompletně postarají naši odborníci. Pro vedení účetnictví a daňové evidence využíváme ekonomický software POHODA a Money S3.  

Kompletní nabídka služeb vedení účetnictví

 

ŘEŠENÍ EET

Daňové poradenství

Většina z nás se placení daní nevyhne, proto vystává otázka, zda-li víte, jak správně vést daňovou evidenci či jakým způsobem daně co nejlépe optimalizovat? Při špatně vedené evidenci mohou daně napáchat ve firmě i u jednotlivce nemalé škody. Nedělejte si s evidencí daní vrásky a svěřte jejich vedení do rukou našich pracovníků. Naši pracovníci splňují všechny předpoklady pro fundované poradenství v oblasti daní. Jejich vysokou odbornost garantujeme!

Kompletní nabídka služeb daňové evidence

 

Další účetní a administrativní služby

Jako součást nabízených služeb v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence nabízíme svým klientům zajištění kompatibility již používaných softwarů pro elektronický přenos dat, zajištění zpracování výkazů v elektronické podobě a jejich předání určeným institucím a úřadům, elektronické výstupy zpracovaných dat pro potřeby archivace, pro potřeby finanční kontroly a v neposlední řadě zajišťujeme archivaci dokladů podle platných zákonů.

Pole označená * jsou povinná.

map

KONTAKTUJTE NÁS

Alfa tax consulting s.r.o.
Varšavská 36
120 00 Praha 2-Vinohrady

info@alfataxconsulting.cz

+420 603 946 786